header

دسته ها

استفاده از دستکش ممنوع میباشد

استفاده از دستکش در چه  مواقعی ممنوع میباشد؟
آیین نامه وسایل حفاظت فردی
در راستای تامیـن و ارتقاء سطح ایمنی و محافظت نـیروی کار و همچنین صیانت نیروی انسانی و منابع مادی کشور و در ضمینه پیشرفت تکنولوژی و ایمن ‌سازی محیطهای شرکتها و کارخانجات وجلوگیری از حوادثی که منجر به صدمات جانی و خسارات مالی میگردد. مقررات این آیین‌نامه به استناد ماده 85 قانون جمهوری اسلامی ایران تدوین گردیده است.
یک از مواد قانون وضع شده که همیشه جلب توجه میکند و در عین حال کم اهمیت شمرده شده و حوادثی زیادی در این زمینه مشاهده شده است ، ماده 61 از فصل سوم –مقررات اختصاصی میباشد که اشاره به استفاده از دستکش حفاظتی برای کارهایی که احتمال درگیری آن با قطعات متحرک ماشین‌آلات وجود دارد، ممنوع است
 
 
جهت کسب اطلاعات بیشت با ایمن ابزار سید تماس بگیرید

دانلود فایل مقاله